Bonus ke každé půjčce - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Bonus ke každé půjčce

Dostáváte rádi dárky? My pro Vás jeden máme! Od nás získáte 1,5 % zpět z každé řádně splacené půjčky!

 

Pro koho je akce určena?

Šanci získat tento bonus má každý, kdo přijme nabídku na úvěr a to kdykoliv zpětně od 2.6.2013. Do této akce se není třeba jakkoliv přihlašovat a bonus se vztahuje na každou Vaši půjčku, nikoliv na omezené množství půjček.

 

Jak to funguje?

Jelikož bychom rádi odměnili ty, kteří řádně splácejí své půjčky, připravili jsme pro veškeré půjčky, které byly přijaty od 2.6.2013 bonus ve výši 1,5% z půjčené částky, který Vám bude vyplacen po jejím řádném splacení.

Pro to, abyste na tento bonus získali nárok, musí být veškeré splátky po celou dobu splácení připsány na náš účet vždy do 20. dne v daném kalendářním měsíci. V případě, že se opozdíte pouze jednou, Váš bonus bude snížen o 1%, to znamená na 0,5% z přijatého úvěru.

V případě, že se s plabou Vašich splátek opozdíte více než jednou, nebo se dostanete do insolvence a nebo bude Váš úvěr zesplatněn, či zrušen z jiného důvodu, ztrácíte nárok na tento bonus zcela.

 

Co musím udělat pro to, aby mi byl bonus vyplacen?

Po úplném splacení půjčky nám stačí napsat email na info@prestito.cz, že jste úvěr řádně spláceli a máte zájem získat bonus za řádné splácení Vaší půjčky. Ihned po přijetí Vašeho emailu náš pracovník prověří, zda veškeré Vaše splátky byly na náš účet připsány do 20. dne v daném kalendářním měsíci a poté Vám připíše bonus na provizní účet, který má automaticky aktivní každý náš uživatel. Výše bonusu je 1,5 % z půjčené částky.

V případě, že náš pracovník zjistí, že jste za celou dobu splácení byly v prodlení pouze s jednou splátkou, kterou jste následně splatili, bonus bude činit 0,5 % z půjčené částky.

 

Příklad

Ptáte se, jak by to například vypadalo, pokud jste si přes nás půjčili 50 000 Kč? V takovém případě Vám za řádné splácení půjčky připíšeme po jejím splacení na Váš provizní účet 750 Kč!

Provizní účet neslouží pouze k připisování bonusů za řádné splácení úvěrů, ale můžete jej také využít k čerpání odměn za doporučování našeho portálu Vašim známým a přátelům. V takovém případě Vám budeme navíc vyplácet až 3% z každého Vámi doporučeného úvěru. Více informací naleznete v sekci "Doporuč a vydělej".

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852