Princip P2P půjček - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Princip P2P půjček

Peer-to-peer (P2P) půjčky - Jak na to!

Prestito

Princip Peer-to-peer (P2P) půjček

 

Půjčky od soukromých osob mají zcela jednoduchý princip – fungují na základě zadání aukce (tzn. žádosti o půjčku), která je zcela zdarma. Zde uvedete osobní údaje a požadavky soukromé půjčky, které jste ochoten akceptovat – výše úvěru i úroku, doba splatnosti, výše splátek atd. Sami si vyberete z nabídek našich investorů a dohodnete s ním přesné podmínky úvěru, splátek a výši úroků, které bývají jednoznačně nižší, než u bank či dalších nebankovních institucí. Můžete dokonce kontaktovat více drobných investorů.

 

 

Jednoduchá žádost o půjčku

Jednoduchá žádost u půjčku

Na našich stránkách stačí navštívit sekci Zadat aukci, zaregistrovat se a poté vyplnit všechny potřebné údaje. Informace k úvěru se ukážou v inzerci půjček od soukromých osob, ke které mají přístup všichni investoři. Půjčku či úvěr můžete žádat opravdu na cokoliv, pouze aukce je omezena horní hranicí 1 milion korun.

 

Investor si vybere Investor vidí, jakou částku požadujete, jakou nabízíte výši úroků, splatnost a měsíční splátky nebankovní půjčky, ale také základní informace o vás. Investoři vám poskytnou nabídky a vy si vyberete tu nejlepší, které je třeba nejblíže vašim požadavkům. Je pouze na vás, zda na podmínky investora přistoupíte nebo počkáte na jiného. Půjčky od soukromých osob na principu „lidé půjčují lidem“ jsou zcela transparentní a férové, proto se nemusíte ničeho obávat.

Po kontrole všech dokumentů a podepsání smluv od všech zúčastněných obdržíte peníze přímo na váš účet. Poté už splácíte půjčku od lidí v pravidelných splátkách na účet pod dohledem ČNB. Navíc můžete půjčku kdykoliv doplatit nebo vložit mimořádnou splátku, a to bez poplatků.

 

Půjč si krok za krokem

1.

Chcete si koupit...
nebo potřebujete zaplatit...?

2.

přihlaste se na www.prestito.cz

3.

zadejte aukci = žádost o půjčku.

4.

zvyšte pravděpodobnost získání půjčky zvýrazněním vaší aukce (žádosti)

5.

potvrďte vaši aukci a anonymně ji tak zveřejněte na našich stránkách.

6.

počkejte si na nabídky našich investorů

7.

vyberte si nabídku, která vám vyhovuje nejvíce. záleží jen na vašem rozhodnutí, zda půjčku a její podmínky přijmete.

8.

pošlete nám podepsanou smlouvu a dokumenty nutné k poskytnutí půjčky.

9.

po kontrole dokumentů a podpisu smlouvy investorem vám peníze pošleme na váš bankovní účet.

10.

půjčku budete splácet v pravidelných měsíčních splátkách nebo ji dle potřeby kdykoliv doplatíte. všechny platby budete provádět na speciální bankovní účet spravovaný pod dohledem české národní banky (čnb).

Online půjčka kdykoliv od kohokoliv

 

Naši klienti oceňují, že tento způsob financování probíhá online, takže vše vyřídíte z pohodlí domova u počítače. Nemusíte se vůbec ohlížet, zda se jedná o půjčky od soukromníků z Prahy, Brna, Ostravy nebo cíleně vyhledávat půjčky od soukromých osob u vás v Plzni, Liberci nebo Olomouci – lidé půjčují lidem, ať už jste z Havířova nebo Teplic. Za nikým nemusíte dojíždět ani docházet Opadají také starosti se zbytečným papírováním, protože všechny smlouvy k této nebankovní půjčce máte taktéž online.

Kalkulátor splátek ONLINE

 

Žádné poplatky předem

 

Můžeme vám zaručit, že nepožadujeme předem žádné poplatky – ty se platí až v okamžiku, kdy obdržíte peníze na svůj účet. Ceník poplatků za nebankovní půjčky najdete zde.

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852