Na co si můžu půjčit - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Na co si můžu půjčit

Od výhodného refinancování bydlení, auta nebo pomoci při podnikání. To jsou P2P půjčky.

 

Bydlete hned a ve svém / Financování bydlení

 

Financování bydlení Lámete si hlavu, kde vzít peníze na rekonstrukci bytu či chalupy nebo si chcete pořídit nové vybavení domu? Online půjčka od lidí je ideální na financování vlastního bydlení v jakékoliv formě. Pokud se chystáte koupit si nemovitost, nebo si vzít úvěr či půjčku na financování rekonstrukce domu či bytu, tak jste na správném místě – stačí při zadávání aukce uvést, že máte zájem o půjčku na rekonstrukci domu, staré půdy či vysněné chaty, nebo prostě hledáte nejvýhodnější financování bydlení. Uveďte, jakou si můžete dovolit výši měsíční splátky a délku splácení, a poté vyčkejte na nabídky jiných lidí. Prestito není jen půjčka pro mladé, je to možnost splnit si rychle své sny a financovat bydlení s lepšími podmínkami než u bank. Se smart půjčkou od soukromých osob budete bydlet jako v bavlnce a navíc výhodně.  

 

Výhodné refinancování

 

Refinancování bydleníProč platit více, když u nás můžete žádat o refinancování hypotéky za výhodnějších podmínek? Máte-li pocit, že vaše současná hypotéka či úvěr nereflektuje nejlepší podmínky na trhu, můžete využít online systém půjček od lidí lidem a ušetřit tak peníze, které využijete chytře jinde. S námi zvládnete refinancování nebankovní půjčky i úvěru, ale také výhodné refinancování hypotéky. Převeďte si svou půjčku na některého z našich investorů, domluvte ty nejlepší podmínky a užívejte si nižších úrokových sazeb.

 

Auto vašich snů / Půjčka na automobil

 

Půjčka na automobilŠetříte na své první auto nebo už si chcete konečně dopřát rodinný, spolehlivější či luxusnější vůz? Nebo vás zajímá půjčka na auto s exekucí? Zadejte aukci a objevte s námi, jak snadné a výhodné je získat peníze online od soukromých osob. Půjčka na nové auto je mezi našimi klienty velmi oblíbená a postačí jen zadat podmínky, které jsou pro vás ideální (např. výše maximálně možné měsíční splátky) a poté vyčkat na nabídky investorů. Po schválení podmínek a podepsání smluv putují peníze rovnou na váš účet a vy budete majiteli nového vozu, ale také nejvýhodnější půjčky na auto.

 

Podnikání bez překážek / Půjčka na podnikání

 

Půjčka na podnikáníChcete si splnit své podnikatelské sny a otevřít si restauraci, přivést na trh nový produkt nebo si jen ulehčit start? Půjčka na rozjezd podnikání je velmi jednoduchý způsob, jak získat peníze – navíc se jedná o nebankovní půjčku od lidí lidem, tudíž nemusíte nic složitě vysvětlovat své bance a řešit zbytečnou administrativu. Je nám jedno, zda jste s podnikáním teprve začali nebo již za sebou máte roky zkušeností, protože u nás stačí zadat podmínky úvěru či půjčky, které jsou pro vás akceptovatelné, a pak počkat na nabídky od investorů. Třeba se vám podaří získat více výhodných nabídek od drobných soukromníků. Celý proces je anonymní, transparentní a navíc probíhá zcela online. Půjčka na začátek podnikání může být první krůček k vaší lepší profesní budoucnosti.

 

Vzdělání jako nejlepší investice / Půjčka na studium

 

Půjčka na studiumVzdělání je základ všeho, ať se jedná o místní vysokou školu nebo studium v Anglii. Půjčka na studium v zahraničí či v Česku může být zaplacena od jiných soukromých osob, se kterými dohodnete výhodné podmínky splácení i úroků. Sami si nastavte, kolik můžete měsíčně splácet a jak dlouho a vyčkejte na nabídku investorů, kteří chtějí podporovat mladé a ambiciózní studenty.

Navíc můžete vše vyřešit online z pohodlí domova – stačí zadat aukci, podmínky, jak by dle vás měla tato nebankovní studentská půjčka vypadat (výše, úroky, splátky) a zaujmout některého z investorů. Po schválení putují půjčky pro studenty ihned na váš účet a poté už jen stačí sbalit kufry a zamířit směr koleje nebo letiště. Netrapte se složitým vyřizováním úvěrů v bankách, využijte smart půjčku pro studenty bez příjmů a vzdělávejte se kdykoliv a kdekoliv budete chtít.

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852