Doporuč a vydělej - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Doporuč a vydělej

Chtěli byste získat až 3 % z doporučeného úvěru?

Znáte někoho, kdo potřebuje půjčit a nemůže najít tu správnou společnost, která by mu půjčila přesně za takový úrok, který si on sám řekne? Nebo že se ta stejná společnost bude přetahovat s jinou, aby mu půjčila co nejvýhodněji? Pokud ano, pak neváhejte a Vašemu známému doporučte náš aukční portál a my Vás za Vaše doporučení bohatě odměníme!

Máte ve svém okolí někoho, kdo by rád zúročil své peněžní prostředky jinak, než aby je nechal ležet v bance s mizivým úrokem a přitom pomohl někomu, kdo jeho peníze potřebuje? Pokud ano, pak mu náš aukční portál můžete s klidným svědomím doporučit a nechat si jej vybrat z nepřeberného množství investičních příležitostí! Přitom nemusí jít pouze o fyzické osoby, našimi investory se mohou stát také společnosti!

Náš provizní program jednoduše představuje báječný zdroj příjmů pro každého, kdo má chuť si vydělat! Přičemž u nás bude vždy platit, že čím víc s námi budete spolupracovat, tím víc si vyděláte!

Jak začít?

Jednoduše! Stačí se na našem portále zaregistrovat, ve svém uživatelském profilu nalézt záložku "Provizní účet", v ní záložku "Odkaz pro doporučení" a zde pak Váš unikátní referenční odkaz.

Tento odkaz můžete zaslat Vašemu známému nebo kamarádovi například emailem. Pokud se Váš známý přes tento referenční odkaz zaregistruje, získáte z každého úvěru, který přes náš portál kdykoliv v budoucnu uzavře až 3 % z vypůjčené, nebo zapůjčené částky!

Váš referenční odkaz můžete také vložit na sociální síť, diskusní fórum nebo například Vaše internetové stránky jako reklamní banner.

Každá registrace přes Váš referenční odkaz je zachycena ve Vašem profilu a Vy tak budete mít ucelený přehled o tom, kolik jste ze kterého doporučení vydělal!

Máte-li nějaké dotazy, zkuste se podívat do naší sekce často kladených dotazů "FAQ", další odpovědi také naleznete po přečtení témat níže.

 

  • Jak to funguje?

    Jak začít vydělávat s Prestitem? Je to jednoduché. Více

  • Jak začít?

    Chcete se stát naším provizním partnerem? Více

  • Kolik si mohu vydělat?

    Kolik si můžete vydělat jako provizní partner? Více

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852