O nás - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

O nás

Portál Prestito.cz je výsledkem dlouhodobého vývoje společnosti HM Capital Partners s.r.o., přičemž cílem je nabídnout uživatelům internetu alternativu k získávání úvěrů a půjček ať už přes bankovní domy, tak od nejrůznějších nebankovních institucí, které ne vždy se svými klienty hrají fér a spíš než o pomoc při mnohdy nelehkých situacích, se snaží na těchto klientech vydělat a z jejich situace maximálně vytěžit.

Tato situace na trhu s půjčkami nás inspirovala, aby na českém internetu vznikla uznávaná platforma, na níž by se setkávali lidé, kteří jednak mají zájem zhodnotit své peníze a to nepoměrně více, než jak jim v této době umožňují finanční instituce a na druhé straně lidé, kteří již nemají zájem platit enormně vysoké úroky a skryté poplatky ať už bankovním, tak častěji nebankovním institucím.

Z výše uvedeného tedy vyplývá i vize naší společnosti, a to vytvořit na českém trhu aukční portál půjček pro nepodnikatele, který neskrývá před svými uživateli žádné informace a snaží se být svým klientům maximálně nápomocen při hledání pro ně nejvýhodnější půjčky tak, aby tito klienti získali peníze, které potřebují a na druhé straně investoři své peníze dobře zhodnotili.

Z tohoto důvodu našim uživatelům, kteří mají zájem půjčit si, umožňujeme zdarma vytvořit si na našem portálu aukce, které navštěvují uživatelé se zájmem investovat. Do jedné aukce může své nabídky podat hned několik potenciálních investorů naráz a záleží jen na zájemci o půjčku, kterou nabídku přijme. Z jedné aukce také nemusí vzejít pouze jeden úvěr, ale i úvěrů několik. To se děje často u aukcí na vyšší požadované částky, kdy místo jednoho vyššího úvěru vznikne několik úvěrů drobných.

Aukce taktéž nemusí trvat celý předepsaný čas. Pokud je její vystavovatel spokojen hned s první nabídkou, může tuto nabídku přijmout, úvěr uzavřít a aukci ukončit.

Na Prestito.cz je taktéž prostor pro doporučení uživatelů. Pokud tedy znáte někoho, kdo si chce půjčit nebo kdo naopak má zájem investovat, přiveďte ho na náš web a z každé jím uskutečnění investice či přijatého úvěru Vám vyplatíme provizi.

 

 • Vedení společnosti

  Představení vedení společnosti Více

 • Kontakty

  Kontaktní informace Více

 • Naše služby

  Naše společnost je Vám připravena poskytnout širokou nabídku služeb souvisejících se užíváním aplikace, ve které lze zadávat nabídky a poptávky na vytvoření půjčky mezi nepodnikateli. Více

 • Naši partneři

  Přehled našich partnerů Více

 • Ceník služeb

  Ceny námi poskytovaných služeb Více

 • Obchodní podmínky

  Všeobecné obchodní podmínky pro užívání internetového portálu www.prestito.cz Více

 • Informace pro společníky

  Informace zveřejňované ze zákona společníkům společnosti HM Capital Partners s.r.o. Více

 • Ochrana osobních údajů

  Údaje o správci Více

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852